O DRZWIACH

ABAJA

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Starcelikkapi w Polsce. Firma została założona w 2002 r. i od tego czasu zajmuje się produkcją drzwi, bezustannie udoskonalając ich jakość. Od początku działalności, głównym celem było uzyskanie 100% satysfakcji klienta, dzięki stworzeniu drzwi antywłamaniowych najwyższej jakości. Dziś, firma Starcelikkapi to największy producent drzwi antywłamaniowych w Turcji. Fabryka zajmuje pow. 15.000m2, a dzięki najnowocześniejszym maszynom, najnowszym technologiom oraz międzynarodowej klasy specjalistom produkuje miesięcznie 12.000 drzwi. Oferta skierowana jest do osób, poszukujących najwyższej jakości oryginalnych i bezpiecznych drzwi antywłamaniowych do domu, mieszkania, czy biura. Modele drzwi różnią się od siebie elementami dekoracyjnymi, grubością, tłoczeniami, ilością rygli antywłamaniowych, akcesoriami oraz materiałem użytym jako front drzwi. Drzwi zostały tak zaprojektowane, aby mieć możliwość prostej wymiany samego frontu na inny, bez koniecznośći wymiany całych drzwi. 

 

 

 


 

1. Korpus ze stali ocynkowanej
2. Rygiel górny
3. Zamek górny
4. Zamek
5. Główny zamek centralny
6. Zamek dolny
7. Otwór ryglowania
8. Otwór rygla górnego
9. Sztywny łańcuch 
10. Otwór zamka centralnego
11. Blokada drgań
12. Otwór rygla dolnego
13. Rama stalowa
14. Profil Omega
15. Wełna mineralna
17. Panel
18. Zawias regulowany

 

 

 

 


KONSTRUKCJA
Główna konstrukcja drzwi wykonana jest z blachy ocynkowanej o grubości 0,8 mm. Dzięki nowoczesnemu procesowi zginania oraz spawania, konstrukcja drzwi jest zwarta oraz dodatkowo wzmocniona pionowym profilem omega. W zależności od rodzaju ościeżnicy, jest ona zdudowana z blachy o grubości od 1,2 - 1,5  mm. Waga drzwi w zależności od modelu wynosi ok. 100 kg, a grubość skrzydła ok. 96 mm. Wszystkie modele drzwi wypełnione są wełną mineralną.

 

 

AKCESORIA
W standardzie wszystkich modeli: wizjer, sztywny łańcuch, zawiasy regulowane oraz nakładki maskujące na zawiasy, blokada drgań, dekoracyjne wykończenia otworów rygli, klamka chrom lux do wyboru w kolorze srebrna lub złota. * modele Doga oraz Laminox posiadają klamke satynową.

 

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE
Drzwi zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa; posiadają atest Drzwi Antywłamaniowych najwyższej klasy RC4. Zostały przebadane i uzyskały pozytywne wyniki testów odporności na włamanie wg norm europejskich EN 1627-1630: 2012.

 

 

ALARM
Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, wszystkie modele drzwi wyposażone  są w niewidoczny alarm ukryty w skrzydle drzwi. Aktywacja i deaktywacja alarmu odbywa się poprzez wprowadzenie indywidualnego kodu PIN. Alarm zaprojektowany został w celu aktywacji w momencie silnego uderzenia lub wykrycia elektrowstrząsów na przykład w trakcie próby rozwiercania zamka.

 

 

SYSTEM KLUCZ 5+1
Innowacyjnym rozwiązaniem, poprawiającym bezpieczeństwo i funkcjonalność jest System 5+1. Oznacza to "klucz roboczy" i 5 oryginalnych kluczy, które zawsze są dostarczane klientowi odpowiednio zalakowane. Pierwszą rzeczą, jaką najczęściej robimy po wstawieniu drzwi jest wymiana wkładki. Dzięki systemowi klucz 5+1, nie ma już takiej potrzeby, gdyż klucz roboczy przeznaczony jest tylko i wyłącznie do montażu drzwi. Od momentu użycia pierwszego oryginalnego klucza, klucz roboczy staje się bezużyteczny.

 

 

ZAMEK CENTRALNY
Wszystkie drzwi w standardzie wyposażone są w zamek centralny; cylindryczny z 12 ryglami antywłamaniowymi. 11 rygli poziomych znajduje się w skrzydle drzwi oraz pionowy rygiel górny. * modele Doga i Laminox posiadają zamek z 7 ryglami antywłamaniowymi. Całość wykonana jest z hartowanej stali odpornej na wiercenie. Do produkcji drzwi zastosowano tylko i wyłącznie wysokiej klasy, profesjonalne akcesoria, wkładki i zamki włoskiej firmy Securemme wyspecjalizowanej w produkcji najwyższej jakości akcesoriów do drzwi antywłamaniowych. Wszystkie modele drzwi wyposażone są w najwyższej jakości certyfikowany zamek włoskiej firmy Securemme, model 2610. Zamek w najwyższej klasie antywłamaniowej C przeznaczony jest dla pancernych drzwi stalowych, wg normy europejskiej UNI:ENV 12209:2005.

 

 

OŚCIEŻNICA
Ościeżnica oraz rama skrzydła malowane są proszkowo; matową farbą epoksydową w kolorze czarnym. Do wyboru są: ościeżnica stała, regulowana 15-25cm lub szersza na zamówienie. Na życzenie klienta istnieje możliwość zamówienia opaski meblowej MDF w kolorze frontu.

 

 

Zapewniamy najwyższe bezpieczeństwo, jakość, oryginalność i funkcjonalność.

 

 

 

 

                               

 

           

 RC4             1,39 UD             C5               4 TR